Poznaj nas
i naszą garbarnię

Garbarnia „Kratan” jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Działamy nieprzerwanie od 1957 roku tworząc różnorodne produkty najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesne podejście do współczesnych potrzeb klientów kreuje nas na trwałych i solidnych partnerów w biznesie.

Nasza firma jest liderem w produkcji dwoin laminowanych foliami PU i PCV w Polsce. Produkujemy dwoiny do produkcji obuwia, galanterii skórzanej, mebli, wyrobów rymarskich i specjalnych wyrobów technicznych.

Od 15 lat rozwijamy nowatorską technologie druku cyfrowego na skórach i dwoinach. Dzięki temu możemy stworzyć personalizowane wzory, które cechuje wysoka rozdzielczość druku i bardzo dobre odporności na warunki zewnętrzne.

Specjalizujemy się również w dwoinach krytych, welurowych, woskowanych i podszewkowych.

Nasze wyroby oprócz rynku Polskiego eksportujemy do większości krajów europejskich oraz Chin, Indii, Izraela, Stanów  Zjednoczonych czy Kanady. Stawiając na ciągły rozwój pokonujemy tysiące kilometrów w celu poznawania nowych trendów, rozwojowych produktów, nowatorskich technologii i systemów produkcji.

Wykonujemy badania laboratoryjne naszych produktów . Posiadamy również nowoczesny park  technologiczny, który ciągle modernizujemy w dbałości o każdy detal naszych produktów. W trosce o środowisko zakład nasz posiada podczyszczalnie ścieków dostosowaną w pełni do wymogów UE.

Co robimy?
Zastosowanie naszych skór

Galanteria

Rożnorodność kolorów, wykończeń oraz skór idealnie sprawdzają się przy wyrobach galanteryjnych takich jak paski, torebki, portfele czy inne akcesoria skórzane.

Obuwie

Skóry, które oferują komfort i elegancje. W przypadku butów roboczych pełna certyfikacja spełniająca różnorakie normy.

Odzież

Bardzo trwałe wyroby, charakteryzujące się stylem oraz dbaniem o detale.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą firmę

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej firmie, oferowanych przez nas produktach czy współpracy.